k ten sefkoCieľom našej rodinnej firmy je šíriť svoje dobré meno a vyrábať kvalitné výrobky, svojou prácou zabezpečiť prácu aj iným.

Spoločnosť K-Ten KOVO, s.r.o. bola založená v roku 2004. V súčasnosti sídlime vo výrobnom areály Vysoká nad Kysucou, kde sme sa presťahovali v roku 2005, kde spoločnosť kúpila časť areálu a v súčasnosti sídli vo vlastných priestoroch. Naša výroba má dve prevádzky s rovnakým sídlom – prevádzka výroby nábytku a prevádzka spracovania betonárskej výstuže a kovovýroby.

Prevádzka výroby nábytku sa špecializujeme na výrobu a dodávku školského, kancelárskeho a jedálenského nábytku. Postupne sme rozšírili svoje služby o výrobu výškovo nastaviteľného nábytku. Našou najväčšou devízou vo výrobe kovového nábytku pre školy je vyrábať kvalitný nábytok. Naše výrobky sú celo zvárané, tvoria jeden celok a tým sú prakticky nezničiteľné.

Druhá prevádzka zúročuje dlhoročné skúsenosti konateľa v oblasti stavebníctva a svoje skúsenosti Vám vieme ako firma ponúknuť v rôznych oblastiach. Zaoberáme sa prevažne výrobou betonárskej a priehradovej výstuže pre tunely primárne aj sekundárne ostenie, betonárskej výstuži pre mosty a pre objekty pozemný stavieb a v neposlednej rade rodinných domov v zmysle individuálnych projektov. Náš tím tvorí kolektív špičkových odborníkov vo svojej profesii, s ktorými Vám vieme poskytnúť a zabezpečiť špičkovú kvalitu dodávaných služieb.